Trabzonspor'a Transfer Olmayı Kabul Eden Dünya Yıldızının Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

Trabzonspor transferin son döneminde oldukça hareketli bir süreç geçirirken dünya çapında bir yıldızın bordo mavili takımın kapısından döndüğü ortaya çıktı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun “Fark yaratacak bir yıldızı transfer etmek istedik ama kulübü bırakmadı” dediği oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı.

Trabzonspor'a Transfer Olmayı Kabul Eden Dünya Yıldızının Kim Olduğu Ortaya Çıktı!
13 Ekim 2020 - 13:24

Trabzonspor'da transferin son döneminde oldukça hareketli günler yaşandı. Alexander Sörloth'u Bundesliga'dan Leipzig'e gönderen bordo mavililer bu transferden gelen ücret ile büyük bir rahatlık yaşadı. Transferde eli güçlenen bordo mavili takım transferin son günlerinde çok önemli isimleri takım kadrosuna katmayı başardı.

AHMET AĞAOĞLU AÇIKLAMIŞTI

Trabzonspor'un transfer süreci ile alakalı olarak geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Türkiye'de ses getirecek bir transfer yapmayı istedik. Gerçekten bu transfer gerçekleşseydi şu anda çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik. Biz oyuncu ile anlaştık ama kulübü bırakmadı.” demişti.YILDIZ OYUNCUNUN İSMİ BELLİ OLDU!

Ahmet Ağaoğlu'nun Trabzonspor'a gelmeyi kabul eden dünya yıldızının kim olduğu ise büyük bir merak konusu olmuştu. Bu gizem kısa sürede ortadan kalktı ve Trabzonspor'un transfer etmek istediği oyuncunun ismi belli oldu.

ALMAN FUTBOLCU TRABZONSPOR'A GELMEYİ KABUL ETTİ

Ahmet Ağaoğlu'nun transfer görüşmesi yapıldığını ve anlaşma sağlandığını söylediği oyuncunun Crystal Palace forması giyen Max Meyer olduğu ortaya çıktı. 25 yaşındaki orta saha oyuncusu zaman zaman Almanya A Milli Takımı'nın da formasını giyiyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum