Ekonomi

TR Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 20000 TL Ödeme Yapıldı!

TR Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 20000 TL Ödeme Yapıldı! Kimlik numarası üzerinden 20000 TL kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere belirli kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. Kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan başvurularda, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilerek hızlı bir şekilde işlem yapılmaktadır.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan, kredi işlemlerinizi 5 dakika içerisinde hemen hesaplarınıza Yapı Kredi Bankası üzerinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak da hızlı bir şekilde kredi onay alabiliyor.

Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda 20000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.