Başarılı şarkıcı Gülşen dün akşam verdiği konserdeki şovuyla olay oldu. Gülşen'in yurt dışında çokça gördüğümüz şovlardan birini yaptı. Gülşen seyircilerin arasına girdi ve kucak dansı yaptı. Gülşen'in kalçasına tokat atan Tolga Sezgin kimdir? Tolga Sezgin nereli? Tolga Sezgin kaç yaşında?

Sahne kıyafetleriyle olay olan Gülşen dün akşam yaptığı sahne şovuyla da olay oldu.

Dünya yıldızlarından sıkça gördüğümüz şovlardan birini yapan Gülşen seyirciler arasında şarkı söylerken bir erkeğin kucağına oturdu anlar sosyal medyada gündem oldu.

Gülşen'in kucağına oturduğu kişi kim merak edilmişti. O kişi Beymen'in halkla ilişkiler sorumlusu Tolga Sezgin çıktı.

Gülşen dün akşam da kendisine nefret kusanları çıldırtmayı başardı. Gülşen şarkılarını söylerken sahneden indi ve seyircilerin arasında dans etti. Yurt dışında sıklıkla görülen bu şoblar Türkiye'de olay oldu.

Gülşen seyircilerin arasında gezerken bir erkeğin kucağına oturdu o anlar da o kişi de kalkarken Gülşen'in beline tokat atar gibi bir görüntü verdi. O anlar sosyal medya gündem oldu.

Gülşen'in kucağına oturduğu isim ise Beymen'in Halkla İlişkiler Sorumlusu Tolga Sezgin çıktı. Peki Tolga Sezgin kimdir?

Tolga Sezgin ile Gülşen'in çok yakın arkadaş olduğu öğrenildi. Tolga Sezgin ayrıca ünlü isimlerle yakınlığıyla biliniyor. Yani cemiyetten biri.

Tolga Sezgin Kimdir?

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Beymen'de Halkla İlişkiler Sorumlusudur. Magazin dünyasında pek çok ünlü ile yakın dosttur.

45 yaşındadır. Tolga Sezgin'in adı bir ara Burcu Esmersoy ile anılmıştı.