Show Tv'nin yeni dizisi Baba ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Haluk Bilginer'li tanıtım fragmanı merak uyandıran dizide Tolga Sarıtaş'ın partneri belli oldu.

Yeni yıldan sonra başlayacak olan Show Tv'nin yeni dizisi Baba dizisi tanıtım fragmanları sonrası kadroda netleşmeye başladı. Tolga Sarıtaş'ın başrolünde yer aldığı dizide yakışıklı oyuncunun partneri son olarak Ada Masalı dizisinde yer alan Beril Pozam oldu.

İlk olarak Afii Aşk dizisinde yer alan ve dizide Nazmiye karakteri ile çok başarılı bir çıkış sergileyen Beril Pozam daha sonra Akrep dizisinde Ayşem karkaterini canlandıran son olarak da geçtiğimiz günlerde final yapan Ada Masalı dizisinde İdil karakterini canlandırmıştı. 

Şimdi ilk kez başrol oyanacak olan Beril Pozam ile Tolga Sarıtaş'ın partneri oldu. İkili arasındaki uyum merak konusu olurken Özge Yağız'da Pozam'ın kardeşini canlandıracak.

Beril Pozam'ın Afili Aşk dizisindeki partneri Taner Rumeli'de Baba dizisinde yer alıyor.

Yemin dizisinde başrol oynayan ve yıldızı parlayan Özge Yağız'ın yan rol olmasına hayranları tepki verirken yeni dizi Baba merak uyandırmayı başardı.

Kadrosunda Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Taner Rumeli, Beril Pozam, Nihan Okutucu, Cem Uslu, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Özge Yağız ve Damlasu İkizoğlu yer aldığı Baba dizisi yakında Show tv ekranlarında başlayacak.