Tolga Güleç kimdir? Tolga Güleç nereli? Tolga Güleç kaç yaşında? Tolga Güleç eski sevgilileri kim? Tolga Güleç ile Yasemin Allen sevgili mi? Tolga Güleç yer aldığı diziler hangileri?

Yasemin Kaya Allen ile yeni bir ilişikiye başlayan Tolga Güleç kimdir? Tolga Güleç nereli? Tolga Güleç kaç yaşında? Tolga Güleç hangi dizilerde oynadı?

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de Da Mario adlı mekandan görüntülenen Yasemin Kaya Allen oyuncu Tolga Güleç ile ilişikisi için "Çok yeni başladı ilişkimiz. Çok mutluyuz. Dünya güzeli bir insan olduğu için nazar değsin istemem" diye konuştu.

6247e0424e3fe02df4767a3f

Yasemin Allen'in bu açıklamaları üzeirne Tolga Güleç kimdiri merak edildi. 

Yasemin Allen muhabirlerin "2 aydır mı birliktesiniz" sorusuna "Gün tutmuyoruz diyeceğim ama yalan söylemiş olurum tutuyoruz. Çok teşekkürler" diye yanıt verdi.

Tolga Güleç Kimdir?

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

20 Eylül 1981 İskenderun doğumludur. Çukurova Üniversitesi'nde işletmeyi yarıda bırakarak Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk bölümüne girdi ve mezun oldu.

Kanal D ekranında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Ahmet rolü ile tanındı. ATV'de yayınlanan Hatırla Sevgili dizisinde rol aldı.

Gece Gündüz, Kırık Kanatlar, Son Çıkış, Poyraz Karayel gibi dizilerde yer aldı.

Pek çok sinema filmi ve tiyatro oyununda yer aldı.