Gündem

TOKİ’ye başvuranlar dikkat! Erdoğan’dan indirim kampanyası müjdesi az önce geldi

Bakan Kurum, TOKİ‘den aldığı evin hemen tapusunu almak isteyenler için indirim kampanyasının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bizzat açıklanacağını duyurdu.

Son dönemde hükümetinin en büyük sosyal konut projesi olarak açıkladığı ve duyurusu bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı sosyal konut projesinde yeni gelişmeler açıklanmaya devam ediliyor.

Vatandaşın TOKİ’den aldığı evin borcunu hemen ödeyerek tapusunu almak isteyen ev sahipleri için indirim kampanyası yapılıyor. Kampanyanın detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan duyuracak.

Müjdeli haberi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum bizaat sosyal medyadan açıkladı.

Murat Kurum, ”Daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir müjdemiz var” söleri ile, kampanyaya ait detayları yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vatandaşlara açıklayacağını ilan etti.

”TOKİ’DEN EV ALANLARA İNDİRİM KAMPANYAMIZ HAZIR”

Bakan Kurum sosyal medya hesabından verdiği müjdenin detaylarından şöyle bahsetti:

”Daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir müjde vererek, “Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz.” dedi