Gündem

TOKİ Tuzla kura çekilişi yapıldı! 2019 TOKİ Tuzla kura çekilişi sonuçları

Geçtiğimiz hafta Kayabaşı ve Silivri konutları için TOKİ  kura çekilişini yaptı ve sonuçları haberimizin detayından bulabilirsiniz. Şimdi ise Tuzla kura sonuçları da canlı yayında yapıldı, sıralı tam listenin yayınlanması bekleniyor. 

ÇEKİLİŞLER BU HAFTA SON BULACAK!

TOKİ tarafından Türkiye genelinde toplam 50 bin sosyal konut inşaa edileceği daha önce vatandaşlara çeşitli iletişim yollarıyla duyurulmuş ve başvurular alınmıştı. Geçen hafta başlayan kura çekilişleri bu hafta gerçekleşen çekilişlerle son bulacak.

TOKİ TUZLA KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

50 bin sosyal konutun 500’ünü İstanbul Tuzla için yapacak olan TOKİ, Tuzla’da 2+1 ve 3+1 konutlar için binlerce başvuru yapıldı. İstanbul Ümraniye’de yer alan Haldun Alagaş Spor Kompleksi’nde saat 10.00’da başlayan Tuzla kura çekilişi TOKİ’nin resmi Facebook hesabı üzerinden canlı yayınlandı. TOKİ kura çekilişini canlı yayında izleyenler isimlerinin çıkıp çıkmadığını öğrenirken kura çekilişini kaçıranlar için TOKİ kura sonuçlarını sıralı tam liste olarak yayınlıyor. 

TUZLA AYDINLI 2+1  KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TUZLA AYDINLI 3+1  KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 

TOKİ BAŞAKŞEHİR AYAZMA / HOŞDERE KURA ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Gerçekleşen çekilişlerin ardından TOKİ,  Ayazam’da 311 Hoşdere’de 337 sosyal konutu sahiplerine teslim edeceği çekiliş tarihi ise 2 Temmuz (2019) saat 10.00’da Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirileceğini açıkladı.

TOKİ KAYABAŞI KURA SONUÇLARI

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 26 – 27 Temmuz’da yapılan Kayabaşı kura çekilişinde 2+1 ve 3+1 toplam 4 bin 467 TOKİ konutu sahibini buldu. Alt gelir grubunda satışa sunulan konutların yüzde 25’i emeklilere, yüzde 10’u şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlere, yüzde 5’i ise engellilere ayrıldı. TOKİ Kayabaşı kura çekiliş sonuçları asıl ve yedek olarak listelenerek kamuoyu ile paylaşıldı. Kayabaşı kura sonuçlarını aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

KAYABAŞI 2+1 TOKİ KONUTLARI SORGULAMA SAYFASI

KAYABAŞI 3+1 TOKİ KONUTLARI SORGULAMA SAYFASI

TOKİ SİLİVRİ KURA SONUÇLARI

İştanbul Başakşehir’de yer alan Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde 28 Haziran Cuam günü gerçekleştirilen kura sonuçları TOKİ’nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Silivri 2+1 ve 3+1 dairelerin kura sonuçlarını aşağıdaki bağlantılar üzerinden inceleyebilirsiniz.

SİLİVRİ 3+1 TOKİ KONUTLARI SORGULAMA SAYFASI

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı