Türkiye Jokey Kulübü tarafından organize edilen at yarışlarında heyecan haftanın son gününde de devam ediyor. Yarış severler sabah saatlerinde günün yarışlarına kuponu hazırlayabilmek için at yarışı tahminleri araştırması yapıyordu. Şimdi de yarış sonuçları için meraklı ve heyecanlı bekleyiş başladı. Birçok yarış tutkunu arama motorunda 14 Ocak 2022 at yarışı sonuçları belli oldu mu sorusunun yanıtına ulaşmaya çalışıyor. 14 Ocak Cuma Kocaeli İzmir altılı sonuçları ve detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor…

14 Ocak 2022 Ücretsiz at yarışı sonuçları

TJK canlı at yarışı takip etmek isteyen izleyiciler at yarışlarının hangi kanallarda yayınlandığını da öğrenmeye çalışıyor. Türkiye Jokey Kulübü tarafından organize edilen at yarışları Tay TV ve TJK Tv frekansları üzerinden sizlerle paylaşılıyor. Aynı zamanda TJK YouTube kanalı üzerinden de at yarışı canlı izlemek mümkün. 14 Ocak 2022 at yarışı sonuçları ise Türkiye Jokey Kulübü'nün resmi internet sitesinden TJK sonuç ekranından yayınlanıyor.

14 Ocak 2022 altılı sonuçları

At yarışı parasal sonuçlar yani 14 Ocak 2022 altılı sonuçları da yine TJK sonuç ekranından ilan ediliyor. Haberimizin devamında bulunan linke tıklayarak kolayca TJK sonuç ekranına ulaşabilir at yarışı ve altılı sonuçlarını takip edebilirsiniz.