TJK’nın düzenlediği at yarışları hız kesmeden devam ediyor. Türkiye Jokey Kulübü tarafından yarışlar Bugün Şanlıurfa ve İzmir'de düzenleniyor. Sabah saatlerinden itibaren milyonlarca yarış sever arama motorunda günün yarış tahminlerine ve altılı tahminleri ne ulaşmaya çalışıyordu. Şu anda ise at yarışı sonuçları için araştırmalar başlamış durumda. Peki TJK canlı 13 Ocak 2022 at yarışı sonuçları belli oldu mu? 13 Ocak 2022 Altılı Ganyan sonuçları açıklandı mı?

13 Ocak 2022 at yarışı sonuçları

At yarışı heyecanını TV ekranlarında canlı olarak takip etmek isteyenler hangi frekanslar da yarışların yayınlandığını merak ediyor. At yarışları, Tay TV ve TJK frekansları üzerinden naklen yayınlanıyor. Bunun yanı sıra TJK YouTube kanalı üzerinden de At yarışlarını canlı olarak takip etmek mümkün.

13 Ocak 2022 altılı sonuçları

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarının sonuçlarını TJK canlı sonuç ekranı üzerinden takip edebilirsiniz. Günün tüm yarış sonuçları ile birlikte at yarışı parasal sonuçları anlamına gelen altılı ganyan sonuçları da TJK’nın internet sitesi üzerinden paylaşılıyor. Haberimizin devamında bulunan linke tıklayarak TJK sonuç ekranına ulaşabilirsiniz.

13 OCAK 2022 AT YARIŞI ALTILI SONUÇLARI İÇİN TIKLA