Tiktok'ta yayınladığı videolarla Fenomen isimlerden biri olan Enes Çakmak ile ilgili ölüm iddiaları sosyal medyaya bomba gibi düştü. Genç fenomenim yakın arkadaşı Can Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda TikTok fenomeni Enes Çakmak’ın öldüğünü iddia etti. Peki TikTok fenomeni Enes Çakmak öldü mü, neden öldü? TikTok fenomeni Enes Alf kimdir?

TikTok fenomeni Enes Çakmak öldü mü?

Tik tok'un tanınmış isimlerinden olan Fenomen Enes Alf Öldü mü? gerçek adı Enes Çakmak olan ve Tiktok'ta kullanıcı adı Enes Alf olan genç fenomenin hayatını kaybettiği iddia ediliyor. Yakın arkadaşı Can Yıldırım tarafından sosyal medyada paylaşılan haberin doğruluğu henüz teyit edilmedi.

Enes Çakmak neden öldü?

2001 yılında İstanbul'da dünyaya gelen aslen Erzurumlu olan Enes Çakmak sosyal medyadan çektiği videolarla tanımıyordu. Yaklaşık 2 hafta önce trafik kazası geçiren ve yoğun bakımda tedavi altında olan genç ve fenomenin hayatını kaybettiği açıklandı. Enes Çakmak isimli fenomenin yakın arkadaşı Caner Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda vefat haberini doğruladı.