Erbar Karakurt'un eski sevgilisi İmge'nin yeni sevgilisi Tiktok fenomeni Devin kimdir? Devin kaç yaşında? Tiktok fenomeni Devin nereli? Devin ne mezunu? Tiktok fenomeni Devin gay mi? Devin lezbiyen mi?

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt geçtiğimiz günlerde sevgilisi İmge ile ayrılmıştı.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

İmge bu ayrılıktan kısa süre sonra Tik Tok fenomeni Devin ile yeni bir aşka yelken açtı. Ebrar, Devin ve İmge'nin birbirlerine gönderme yapıp çektiği videolar gündem oldu.

s-194b84616ce77b531cccff1aa0154d3365313c04

AŞK SONRASI GÖNDERMELER!

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt'un cinsel kimliği eleştirilmiş ancak Ebrar bu eleştirileri görmezden gelerek sosyal medya hesabından açık açık sevgilisiyle paylaşımlar yapmaya devam etmişti. İtalya'ya yerleşen Ebrar  Karakurt geçriğimiz günlerde sevgilisi İmge ile ayrıldı.

insdir (2)

Ebrar ve İmge ayrılığı sonrası İmge kısa süre içinde TikTok fenomeni Devin ilek aşk yaşamaya başladı. Devin, İmge ve Ebrar arasındaki gönderme videoları çirkin bir hal almaya başlayınca Ebrar'ın hayranları da bu durumu kendisine yakıştıramadı.

Peki kim bu Devin? Tiktok fenomeni Devin kimdir? İmge'nin yeni sevgilisi tiktok fenomeni Devin nereli? Devin lez mi?

Devin Kimdir?

Devin popüler video uygulaması TikTok'ta çektiği videolarla ünlüdür. Tiktok'da "iamdevinx" kullanıcı adını kullanmaktadır. 

Yaptığı makyaj yapamama videosu ile ünlüdür. Devin daha önce 2006 doğumlu olduğunu söylemiş ancak bu olaylar sonrası 19 yaşında olduğunu söylemiştir.. Devin'in videolarını yabancı fenomenlerden çaldığı hatta bu nedenle video sahibinden suçlama aldığı söylemektedir.. Takipçiler ayrıca Devin'in daha önce de Ebrar üzerinden prim kastığını iddia etmiştir. 

Yaptığı makyaj yapmama videosu gündem olmuş aldığı tepkiler sonrası bu videoyu silmiştir. 

indir (2)