Magazin

The Taste Türkiye kim elendi? Kimin takımındaki yarışmacı elendi?

İzleyicilerin merakla izlediği The Taste Türkiye dün yayınlanan 9. bölümde yine nefes kesen bir mücadeleye tanık olundu. FOX TV ekranlarında yayınlanan lezzet yarışması The Taste Türkiye’de bu haftada yeni bir eleme mücadelesi yaşandı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar ekran başından ayrılmayan izleyiciler yaşımadan kimin elendiğini merak etmeye başladı. Yarışmanın son anına kadar takip edemeyen izleyiciler, The Taste Türkiye kim elendi? Kimin takımındaki yarışmacı elendi? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, The Taste Türkiye kim elendi? Kimin takımındaki yarışmacı elendi? 

THE TASTE TÜRKİYE YİNE NEFES KESTİ

Usta şefler Rafet İnce, Şemsa Denizsel ve Ali Ronay’ın yönettiği ve  ekranlara yeni bir farklılık getiren lezzet yarışması The Taste Türkiye yarışmasında yarışmacılar bu haftada elenmemek için ter döktü. Birbirinden önemli yarışmacılar bu haftanın finalinde en iyi olabilmek için birbirleriyle kıran kırana bir yarışma sergiledi.

THE TASTE TÜRKİYE TAKIMLAR!

Lezzet yarışması The Taste Türkiye’de şef Rafet İnce’nin takımında; Ayşecan Renda, Aysun Çağıltaş, Eren Babataş ve Emirhan Turanlı yer alırken, başarılı şef Şemsa Denizsel’in takımında ise; Hüseyin Metin Doğan, Efe, Selin Yardımcı, Hümeyra Karslı yer alıyor. Ayrıca usta şef Ali Ronay’ın takımında ise; Mustafa Pekdemir, Turhan Çiftçi, Sevgi Asan, Muhittin Fidan yer alıyor.

THE TASTE TÜRKİYE KİM ELENDİ?

Bu hafta herkesin merakla beklediği düelloda, düelloların vazgeçilmez ismi olan Mustafa, Emirrhan ile karşılaştı. Düelloda yapılması gereken yemek ise mıhlama olunca Karadenizli Mustafa düelloya bir adım önde başladı. İlk başlarda iddialı sözleriyle Mustafa’yı yeneceğini dile getiren Emirhan maalesef düello sonunda yenilen tarafta oldu. Emirhan’ın elenmesinin ardından Rafet Şef, Teksas’taki bir arkadaşının deniz kenarındaki restoranına Emirhan’ı 4 aylık eğitim için göndereceğini söyleyerek herkesi şaşırttı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı