Magazin

The Taste Türkiye kim elendi? 11 Eylül hangi isim veda etti?

FOX ekranların yayınlanan ve şarkıcı Sıla ile aşk yaşayan şef Hazer Amani’nin sunduğu The Taste Türkiye yarışmacılar nefes nefese heyecanlı bir yarışa başladı. Şefler kendi takımlarını oluşturmalarının ardından yarış heyecanı son dorukta başladı. İzleyiciler merakla, The Taste Türkiye kim elendi? 11 Eylül hangi isim veda etti? Sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, The Taste Türkiye kim elendi? 11 Eylül hangi isim veda etti?

THE TASTE TÜRKİYE KİM ELENDİ?

The Taste Türkiye jüri koltuğunda da Ali Ronay, Rafet İnce ve Esen Hünal oturuyor.

The Taste Türkiye yarışmasında her şef kendi takımına seçtiği 4 isimle yarışmaya başladı. Yeni sezonunda The Taste Türkiye’den ayrılan Şemsa Denizsel’in yerine ünlü şef Esen Hünal geldi. Gelir gelmez diğer şeflere kök söktüren Esen şef birinciliği kazanmak için takımını motive etmeye başladı. The Taste Türkiye yarışmasında bu sezon bomba transfer ismi  mentor şef ve moderatör konumuyla The Taste Türkiye’ye katılan şarkıcı Sıla’nın aşk yaşadığı ünlü şef Hazer Amani oldu.

The Taste Türkiye her şefin takımında 4’er yarışmacı bulunuyor. Nefes nefese bir yarış heyecanının yaşandığı The Taste Türkiye yarışmasında her hafta konuk bir şef katılıyor. Şefler yemeklerden birini seçiyor ve bu 3 takımın tabağını tadan konuk şef yalnızca birine koruma veriyor. Bu sayede koruma alan kişi 2. etapta yani eleme turunda kötü bir tabak çıkarsa bile elenmiyor. The Taste Türkiye yarışmasına devam etme hakkını elde ediyor.

The Taste Türkiye yarışmasında her şefin 1 kötü 1 iyi tabak seçmesi gerekiyor.  The Taste Türkiye yarışmasında eleme turunda ise son 2’e kalan yarışmacılar düello yapıyor ve biri eleniyor. Tabi jüri üyesi şeflerin birer de koruma hakkı var. The Taste Türkiye yarışmasında eğer şefler isterlerse bu haklarını kullanarak elenmek üzere olan yarışmacıyı ipten alıyor.

11 EYLÜL HANGİ İSİM VEDA ETTİ?

The Taste Türkiye yarışmasında eleme heyecanı son hızla sürüyor. Elenen isim belli olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı