TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat dizisinde 2 önemli ayrılık birden yaşanıyor! Teşkilat dizisinde yaşanan deprem seyircileri oldukça üzecek!

TRT ekranlarında seyirci ile buluşan Tims[ampersand]B imzalı Teşkilat dizisnde ayrılıklar bitmiyor!

Pazar akşamları ekrana gelen dizi reytinglerde zirvede Yargı ile önemli bir yarışa girmişti. Dizide ayrılık haberleri geldikçe reytinglerde düşmeler yaşandı! Ancak haberler durmuyor! Teşkilat dizisinde yeni ayrılıklar yaşanacak.

Pazar akşamları reytinglerde zirvede yer alan Teşkilat dizisinde üzücü haberler gelmeye devam ediyor.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Gürkan Uygun gibi oyuncuların yer aldığı Teşkilat dizisinde geçtiğimiz sezon arasında dizinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılacağı konuşulmuştu. Yapımcının son anda ikna ettiği başarılı oyuncu dizide kalma kararı almıştı.

Ancak Teşkilat dizisinde şansızlık bitmemişti. Dizide Mete Başkan karkaterini canlandıran Mesut Akusta geçirdiği hastalık sonrası hastaneye kaldırılmış ve diziden bir süre uzak kalmıştı. Mesut Akusta diziye geri dönmüştü ancak daha sonra diziye veda etmişti.

Teşkilat dizisinde ayrılıklar bitmedi!

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlediği Teşkilat dizisinde dizinin önemli karkateri Ceren de diziye veda edecek!

Ezgi Eyüboğlu'nun canlandırdığ Ceren karkaterinin senaryo gereği rolünün bittiği ve bu nedenle diziden çıkarılacağı açıklandı. Ceren karakterinin aslında ilk sezonda hikayesinin bitmesine rağmen dizide sevilince hikayeye bir sezon daha devam ettirilmişti.

Ezgi Eyüboğlu'nun diziden ne zaman çıkacağı merak ediliyor. Öğrenilene göre Ezgi Eyüboğlu ilerleyen bölümlerde diziye veda edecek.