Gündem

Teşkilat Dizisi Bombayı Peş Peşe Patlattı! Murat Yıldırımlar’dan Sonra EDHO’nun Başrol Oyuncusunuda Transfer Etti…

TRT 1 ekranlarında her pazar akşamı yayınlanan teşkilat dizisi yeni sezonuyla bomba gibi geliyor. Dizinin yeni sezonunda pek çok değişiklik yaşanacağı haberleri gündemde.

İzleyicilerden yoğun ilgi gören Teşkilat dizisi, geçirdiği 2 sezonun ardından 3. sezonda izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonunda her şeyin baştan aşağı değiştiği yönündeki haberler izleyicileri daha çok heyecanlandırdı. Merakla beklenen yeni sezonda neler olacağı konusundaki bekleyiş, yeni sezon fragmanlarının yayınlanmasıyla beraber daha da artmış durumda. Diziye yeni karakterlerin de katılmasıyla yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Teşkilat Dizisi Yeni Oyuncuları

Yeni sezonda yüksek bir izleyici kitlesi bekleyen Teşkilat dizisi oyuncuları arasında pek çok usta isim bulunuyor. Bu usta isimlere ek olarak diziye yeni usta oyuncular da alındı. Bu isimler arasında Murat Yıldırım başı çekiyor. Murat Yıldırım’ın yanı sıra dizinin yeni oyuncuları arasında Yunus EmreYıldırımer, Yunus Narin, Levent Can, Seren Deniz Yalçın, Ebru Nil Aydın, Cansu Tuman ve Ergün Metin gibi usta isimler dizide yerini aldı.

Teşkilat Dizisi Yeni Sezonunda Neler Olacak?

Pek çok yeni oyuncuya ev sahipliği yapan Teşkilat dizisi yeni sezonunda neler olacak? Öncelikle her karakter yeni bir olay demek olduğundan dizinin sürükleyiciliğinin artacağı bekleniyor. Öte taraftan ağırlıklı olarak başkent Ankara’da çekilen dizide artık ağırlık noktası İstanbul olarak belirlenmiş durumda. Böylece olaylar daha fazla çeşitlenecek ve diziye yeni bir soluk getirecek. Tüm bu değişikliklerin yanında, yeni katılan isimlerle beraber ekip içerisindeki dengelerin de değişeceği alınan duyumlar arasında yer alıyor.

Yakın bir tarihte yayınlanan dizinin yeni sezon tanıtımından dizide tansiyonun iyice yükseleceği bekleniyor. Anlaşılan Teşkilat dizisi yeni sezonda izleyicilerine büyük sürprizler yapacak. Özellikle 2. sezonda düşen reyting oranlarının 3. sezondaki değişiklikler ve yeni isimler ile yükseleceği düşünülüyor. Böylece her türlü zorluğun altından ustalıkla kalkan teşkilat ekibini yeni sezonda daha büyük ve çetrefilli olaylar bekliyor. Dizinin ağırlık merkezinin İstanbul’a taşınmış olması bunun en büyük kanıtları arasında yer alıyor. Henüz ne zaman yayınlanacağı açıklanmayan dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor.