Magazin

Temizlik Benim İşim kim kazandı? Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? 10 bin liranın sahibi kim oldu?

Temizlik Benim İşim yarışmasında yine bu hafta da birbirinden farklı 5 yarışmacı yarıştı. İzleyicilerin zaman zaman temizlik hastalarına sitem ettiği zaman zaman hayretler içerisinde izlediği Temizlik Benim İşim yarışmasında bugün kimin birinci olacağı açıklanacak. Sunuculuğunu Kadir Ezildi’nin yaptığı programda izleyiciler merakla, Temizlik Benim İşim kim kazandı? Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? 10 bin liranın sahibi kim oldu? sorularının cevaplarını arıyor. Peki, Temizlik Benim İşim kim kazandı? Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? 10 bin liranın sahibi kim oldu?

TEMİZLİK BENİM İŞİM KİM KAZANDI?

Temizlik Benim İşim yarışmasında 5 gün boyunca yarışmacılar televizyon ekranlarında belirlenen evlerin tepeden tırnağa temizliğini yaptı. Kimisi büyük bir evle karşılaşırken kimisi de çok pis evin içinden nasıl çıkacağının planını yaptı. Yarışmacıların bazıları mutfaktan temizliğe başlarken kimileri de banyo ve tuvaletten başladı.

TEMİZLİK BENİM İŞİM BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Temizlik Benim İşim yarışmasında hafta boyunca da Temizlik Benim İşim yarışması sunucusu Kadir Ezildi de yarışmacılar yardım etti. Temizlik Benim İşim yarışmasında bazen yarışmacılar Kadir Ezildi’ye sitemde bulunurken bazen de destek olduğu için motive oldu.

10 BİN LİRANIN SAHİBİ KİM OLDU?

Temizlik Benim İşim yarışmasında bugün Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi’nin verdiği puanlarla birlikte kimin birinci olduğu belli olacak. Yarışmacılar arasından biri 10 bin liranın sahibi olacak. Kimin birinci olacağı bugün yayınlanan bölümde açıklanacak.

Temizlik Benim İşim yarışmasında ÖYKÜ YILMAZ birinci oldu. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı