Gündem

Temel Karamollaoğlu'ndan AK Partilileri güldüren çağrı: Kapımız açık

DW Türkçe’de Nevşin Mengü’nün konuğu olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 23 Haziran’da gerçekleştirilen ve büyük bir farkla Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı İBB Başkanlık seçimlerinden sonra AK Parti’de kopmaların yaşanacağını dile getirerek dikkat çekici açıklamalar yaptı.

AK PARTİ’DE KOPMALAR BAŞLAYACAK

Son zamanlarda Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın babasının partisi Saadet Partisi’ne zarar verildiğini düşünerek yeni bir parti kurmasını göz önünde bulundurmayan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 23 Haziran seçimlerinde büyük bir yara alan AK Parti’de bir kopmanın başladığını aktararak AK Partililerin Saadet Partisi’ne geleceğini söyledi.

BÜYÜK BİR KISMI SAADET’E KATILACAK

Nevşin Mengü’nün “Sizinle temas eden AK Parti milletvekilleri var mı?” sorusuna Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,”AK Parti’den kopuşlar başladı ve kapılarımız onlara açık. Büyük bir kısmı bize gelecek samimi olarak inanıyorum” şeklinde cevap vermesi dikkat çekti. Kısa bir zaman sonra Myaşanacak siyasi hareketlenmelerin nelere sebep olacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı