Tekirdağ'da Fabrika İşçisinin Başına Gelenler Duyanları Şok Etti! İş Yerinde Yemek Yediğine Pişman Oldu!

Tekirdağ'da çok ilginç bir olay meydana geldi. Bir fabrikada çalışan Burhan Yılmaz isimli vatandaşın iş yerinde yediği yemeğin içinden kopmuş insan parmağı çıktı. Mide bulandıran olayın detayları doktor kontrolü sonrasında öğrenildi.

Tekirdağ'da Fabrika İşçisinin Başına Gelenler Duyanları Şok Etti! İş Yerinde Yemek Yediğine Pişman Oldu!
27 Eylül 2020 - 17:53

Tekirdağ'da Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir tekstil fabrikasında çalışan Burhan Yılmaz isimli işçinin başından geçen olaylar duyanları şoka uğrattı. Burhan Yılmaz 4 gün önce iş yerinde yemiş olduğu yemeğin içerisinden insan parmağı çıktığını iddia etti. Hastaneye giderek kontrol de yaptıran Burhan Yılmaz yemeğinden çıkan insan parmağının yarısını yediğini söyleyerek avukatı aracılığı ile suç duyurusunda bulundu.

YEMEĞİN İÇİNDEN KOPMUŞ İNSAN PARMAĞI ÇIKTI

Yaşadıklarını anlatan Burhan Yılmaz, "Her gün olduğu gibi çalıştığım fabrikada arkadaşlarımla beraber öğle yemeğine çıktık. Yemek yerken ağzıma sert bir cisim takıldı. Dişlerimin arasından çıkardığımda bu cismin insan parmağı olduğunu anladım. Kısa bir süre önce de aşçıbaşının parmağı kopmuştu. Ben o parmaktır diye düşündüm. İş yerindeki yetkililere bunları anlattım ama onlar üzerine kapatmak istediler.O gün hastaneye giderek doktor muayenesinden geçtim ve midemi yıkattım. Doktor tarafından yapılan kontrolde o cismin insan parmağı olduğu belirlendi. Hatta bunun için rapor da aldım. Hiç beklemediğim için insan parmağının yarısını yemişim. Fark edince istifra ettim ve yedşiğim parmak çıktı. O günden itibaren yemek yiyemiyorum büyük mağduriyet yaşıyorum." dedi.ÇALIŞTIĞI FABRİKADAN ŞİKAYETÇİ OLDU

İş yerinde kendisine adaletsiz bir tutumda bulunulduğunu söyleyen Burhan Yılmaz, "Yaşananlardan dolayı çalıştığım fabrika hakkında da şikayetçi oldum. Bu olay yaşanmış ama halen aynı yemek firması ile çalışıyorlar. Firmaya en küçük bir işlem yapmadılar ama bu olayın faturasını bana kestiler. 15 gün ücretsiz izne çıkarttılar beni. Fabrika yetkilileri susmam için 3.000 TL vermeyi teklif ettiler bana. Hem sağlığımla oynadılar hem de maddi açıdan beni sıkıntıya soktular." ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Burhan Yılmaz isimli fabrika işçisinin şikayeti nedeniyle başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum