Gündem

Tekirdağ'da 500 kilo altın umuduyla kazılan alandan çıkanlar şok etti!

500 kilo altın bulma umuduyla Tekirdağ’ın Malkara ilçesine bağlı Gönence Mahallesi’nde bir evin bahçesinde resmi izinle kazı çalışması başlatılmıştı. 

PARAM GİTTİ DİYE ÜZÜLMEDİM!

Kazı çalışmasını başlatan evin sahibi Tekirdağ’ın Malkara ilçesine bağlı Gönence Mahallesi’nde oturan Nevriye Köroğlu, “Kazı yaptırırken param gitti diye üzülmediğimi ve gönlümün rahat olduğunu açıkça söyleyebilirim. Asılsız iddiaların ardından sonuç olarak, biz de köylü de, herkes rahatladı. Tereddüt edilecek bir konu kalmadı. Büyük bir taş parçasından başka bir şey çıkmadı.” diye konuştu.

DEDİKODULAR SON BULSUN!

Köroğlu, “Altın bulsaydık öğrencilere ve köye yardımda bulunacaktım. Muhtarımıza düğün salonu sözüm vardı onu yerine getirecektim. Parayla zaten zorum yok, altın çıkmadı diye de üzülmedim, dedikodular son bulsun diye kazdırdım. Altın çıksa da köyümü, evimi terk etmezdim.” dedi.

Gönence Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Ayten de “Burada önceden beri rahatsız edici bir dedikodu vardı. Sonuç olarak kazıdan sadece bir taş parçası çıktı. Her kim olursa olsun, burada altın var diye umutlanmaması gerektiğini bilmiş oldu. Artık bundan sonra da aslını bilmeden kimse saçma sapan iddialar ortaya atarak, yorum yapmasın. Dedikodular son bulmuş ve konu kapanmıştır.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı