Emekli maaşınızı taşıdığınız taktirde TEB, emeklililere 1.600 TL nakit para veriyor. Diğer kampanyalarla bu tutar 1.900 TL'ye kadar çıkıyor. Peki bu kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Bankalar, emeklileri kendi bünyesine çekmek isterken, kendi aralarında uçsuz bucaksız bir rekabete giriyor. Bu durum en çok tüketicileri sevindiriyor. 

Bu rekabete son olarak Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) katıldı. TEB maaşını kendi bankasından almayı kabul edip, 36 ay taahhüt veren müşterilerine 1.600 liraya kadar nakit para veriyor. Bunun yanında yeni müşterilerine sunduğu kampanyalar ile bu tutar 1.900 lirayı buluyor.

Kampanya kapsamında emekliler her ay 100 TL ve üzeri market ve sağlık alışverişinde %20 indirim kazanıyor.

TEB Emeklililere ne kadar nakit veriyor?

Aşağıdaki tablodan emeklililere verilecek tutarları görebilirsiniz. “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca bankadan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca bankada en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Teb-emekli-promosyon-tutari

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

SGK ve Bağkur’dan emekli olacaklar, E-devlet’ten veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla dolduracakları Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi'nde banka tercihini “Türk Ekonomi Bankası” olarak belirtmelidir.

Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise çalışmakta oldukları kuruma iletecekleri emeklilik başvuru dilekçesinde çalışmak istedikleri banka olarak “Türk Ekonomi Bankası”nı iletmelidir.