TEB bankası ve ING Bank yaptığı kampanya ile birlikte 44000 TL'ye kadar yeni kampanya ile ihtiyaç kredisi imkanı sunacak. Kredi alacak kişiler 44.000 TL'ye kadar 36 ay vadeye kadar işlem yapacaktır. TEB ve ING yaptığı bu kampanyada ayrıca düşük faiz oranları ile işlem yaparken kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulamaktadırlar. TEB bankası ve ING Bank yaptığı bu kampanyada emekli çalışan ve memur kesime başvuru imkanı tanırken bireysel olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadırlar. TEB ve ING üzerinden nakit onay alacak kişiler başvuru şartları şu şekilde...

  • Kredi alacak kişiler 1100 ve üzerinde kredi notu olması gerekiyor.
  • Kredi alacak kişilerin bankalarda hesapları varsa internet şifresi alması gerekiyor.
  • Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanıp, ödemeleri düzenli olarak yapmak lazım.
  • Kredi alacak kişi 18 yaşından büyük olması durumunda kredi alacaktır. 
  • Kredi başvurusu yapacak olan kişi TC vatandaşı olması gerekmektedir.
  • Kredi alacak kişinin bankalarda icralık durumu olmaması gerekiyor.

Belirtilen bu şartlara uygun olan kişiler kredi başvurusunu hızlı bir şekilde bankalar üzerinden hemen yapabilmektedir. 

TEB Kredi Başvurusu

TEB bankası üzerinden kredi başvurusu kolay bir şekilde teb.com.tr adresinden yapılıyor. Banka resmi internet sitesine giriş yapan kişiler TEB bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirler. TEB ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak kredi almak isteyenler ayrıca SMS atabilir. 

SMS ile kredi alacak kişiler TC Kimlik numarasını 4466 numarasına mesaj atabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirler. TC kimlik numarasına mesaj atan kişiler 44.000 TL kredi onayı alırsa en yakın teb bankası şubesinden kredi kullanabilir.

teb-ve-ing-bank-birlesti-vatandaslara-can-suyu-geldi-sadece-kimligi-ile-bankaya-gidenlere-440001

ING Bank Kredi Başvurusu

ING Bank üzerinden acil ihtiyaç kredisi başvurusu için banka internet sitesine giriş yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz. 44.000 TL kredi için ayrıca bu bankada hesabı olan kişilerde kredilerini banka şubelerinden istedikleri zaman kimlikle alabileceklerdir. Hesabı olan kişiler bankalarda internet şifresi aldıysa internet bankacılığını kullanarak da kredi başvurusunda bulunabilirler. ING bank mobil uygulamasına giriş yaparak 36 ay vadeye kadar 90 gün ertelemeli kredi için başvuru yapabilirsiniz.