Ev almanın bir hayal olduğu günümüz şartlarında pek çok insan ev sahibi olmak için her yöntemi araştırıyor. Bankaların hacizli olarak aldıkları konutlar bir süre sonra paraya çevrilmek için satışa çıkarılıyor. Piyasa değerinin çok altında satışa çıkarılan konutlar bu süreçte pek çok kişi için bir umut ışığı oluyor.

TEB düzenlediği yeni konut kredisi kampanyası ve aynı zamanda konut satışı ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor.

TEB EN UYGUN FİYAT GARANTİSİYLE UCUZ KONUT SATIYOR

TEB-ucuz-konut

TEB gayrimenkul almak isteyenlere müjdeli haberi verdi. Piyasa değerinin çok altında konut kredisi almak isteyeler için hacizli konutları satıyor. Kendi internet sitesinden pek çok konut satışa çıkarıldı. Bu süreçte banka şubelerinden de başvuru yaparak sürece dahil olabilirsiniz.

TEB konut satışları belirli dönemlerde gerçekleştiriliyor. Sahibinden.com sitesi üzerinden de ilanları vatandaşa sunmaya devam ediyor. Hangi konutu satın alacağınızı internet sitesi üzerinden belirledikten hemen sonra banka ile doğrudan iletişime geçmek gerekiyor. Emlakçı komisyonu ve KDV ödemeye gerek duyulmadan kredi alabilirsiniz.

TEB KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARINI DÜŞÜRDÜ

TEB konut kredisi kampanyası ile birlikte nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlara da destek olacak. Hem uygun faiz oranları hem de kolay ödeme seçenekleri ile birlikte ev sahibi olmak artık kolaylaşacak. Yüzde 1.37 faiz oraları ile birlikte 120 ay vadeli olarak konut kredisi çekebilir ve hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.  Ucuz ev bulacağınız yetmiyor gibi kolay ödeme koşullarıyla ev sahibi olabilirsiniz.