Bankalar kredi ve kredi kartı kullanmış olan müşterileri için çeşitli fırsatlar ve avantajlar sunmaya devam ediyorlar. Bankalar arasında ortaya çıkan rekabet artmışken bu dönemde müşteri kaybetmek istemedikleri için düzenledikleri kampanyalar da  oldukça ilgi çekici olabiliyor.

Yeni bir uygulama başlatan bankalardan birisi de TEB oldu. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen TEB yeni bir kampanyaya imza attığını açıkladı. Dijital kanallarda daha aktif olmak istediği için müşterilerin dijital uygulamayı kullanmasını sağlayacak. Özellikle dijital kanallar üzerinden kredi ya da kredi kartı başvurusu yapan ve bankayı mobil hizmetler üzerinden kullanan TEB, mobil uygulamasını hayata geçiriyor.

CEPTETEB MÜŞTERİLERE ANINDA 100 LİRA HEDİYE EDİYOR

teb-bonus-kampanyası

TEB tarafından hazırlanan kampanyadan yararlanmak için öncelikli olarak dijital ortamda kredi kartı başvurusu yapmak gerekiyor. Ardından başvurunun onaylanması ve kredi kartının teslim edilmesi gerekiyor.

Dijital uygulamanın takip edilmesinin ardından aynı ay içerisinde 100 lira puan bonus para karta yüklenecektir. Kart başvurusunun ise 16 Temmuz 2021 tarihinden sonra yapılması gerekmektedir. Daha önce kredi kartı kullanan ya da bir süre önce kartını iptal ettiren vatandaşlar bu durumdan yararlanamayacaklar.

TEB çalışanları da bu kampanyadan yararlanamayacaklar. 100 liralık hediye bonusu kazanmak için kartı teslim aldıktan hemen sonra 150 liralık bir harcama yapmak gerekmektedir. Bu harcamanın kartın tesliminden sonraki ilk 30 gün içerisinde yapılması zorunludur. Sanal kartlar ve ticari kartlar bu uygulamadan faydalanamayacaklar.