TEB’in vatandaşlara sunduğu ihtiyaç kredisi ile eğitim, sağlık, mobilya, evlilik ihtiyaçları, tatil, tadilat ve daha birçok durumda yanınızda olmaya devam ediyor. Bu durumlarda ihtiyaçlarını ertelemeyin TEB’in kredi imkanlarından kolayca yararlanabilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun esnek ödeme imkanları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile hiçbir ihtiyacınızı ertelemenize gerek kalmayacak. TEB Bankasının mobil veya web sitesinden kolayca ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Koşulları Nelerdir?

İhtiyaçlarınız arttığı zaman ve maddi durumunuz bunu karşılayamadığı vakit TEB’in ihtiyaç kredisi avantajlarından faydalanabilirsiniz. Eğitim, sağlık, evlilik, tadilat vb. Bütçenizi aşan maddi olanaklarınızı zorlayan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tüm bu durumlar sizin maddi durumunuzu zorlayabilir. İhtiyaç kredisi başvurusu için bankanın 7/24 iletişim kanallarını değerlendirebilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. TEB web sitesi veya mobil bankacılık üzerinden dakikalar içerisinde ihtiyaç kredisiniz alabilirsiniz.

TEB Bankası vatandaşların ihtiyaçları için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinin faiz oranı %1,59 oranı ile geri ödeme süresi ise 36 ay vadelidir. Ancak dilerseniz ihtiyaç kredinizi çektikten sonra 3 ay geri ödeme imkanı ile başlayabilirsiniz. TEB Bankası eğitim, sağlık, evlilik, tatil vb. bireysel ihtiyaçlarınız konusunda rahatlıkla kullanabileceksiniz. TEB Bankasının dijital avantajları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz nakit ödemeyi dakikalar içerisinde alabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisinin yasal vadeleri ise şu şekilde:

  • 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinizde 36 ay vade
  • 50.000 TL üzeri ihtiyaç kredilerinizde 24 ay vade
  • Cep telefonu alımlarınıza 3.500 TL'ye kadar 12 ay, 3.500 TL için ise 3 ay,
  • Tablet alımında 6 ay,
  • Bilgisayar alımında 12 ay ile sınırlı.

TEB İhtiyaç İhtiyaç Kredisi Başvuru Seçenekleri

İhtiyaçlarınız için başvuruda bulunacağınız TEB ihtiyaç kredisinin başvurusu için şu adımları kullanabilirsiniz:

teb-bankasi-vatandasin-yuzunu-guldurmeye-devam-ediyor-subeye-gelen-vatandasa-50000-tl

  • TEB internet şubesinden dilediğini zaman başvuruda bulunabilirsiniz.
  • En yakın TEB şubesinden başvuruda bulunabilirsiniz.
  • CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi ile başvuruda bulunabilirsiniz.
  • TEB Telefon Şubesi olan 0850 200 0666 numaralı hattı arayıp 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirsiniz.