Ekonomi

TEB Bankası Duyuru Yaptı! 90 Gün Ertelemeli Hoşgeldin Faizli Kredi Verilecek

Son zamanlarda yükselen enflasyon, para sıkıntısı yaşamamıza sebep oluyor. TEB bankası bu sebepten ötürü de vatandaşların ihtiyaçları için kendilerinin de düzenli ödeyebilecekleri kampanyalar hazırlıyor. Son yapılan kampanyada TEB bankası 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

Banka özellikle daha önce bu bankada hesabı olmayan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlamaktadır. Başvuru yaparak kredi alacak kişiler, 3 ay ertelemeli olarak bu banka üzerinden kredi almak için başvurusunu yapacaklardır. Başvuru yaparak kredi alacak kişilere banka 5 dakika içinde sonuç vermektedir. TEB bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilere uygun faizlerle kredi verilecek ve bu kredileri hesaplarına atarak da kullanacaklardır.

TEB bankası üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız, banka kredi şartlarına da uygun müşteri olmanız isteniyor. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler, kredi almak için başvuru yapacaksa bireysel müşteri olması banka tarafından istenmektedir.

TEB BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Banka 1.64 faiz oranları ile birlikte sizlere kredi vermektedir. Bu kredilerde başvuru yapacak olan kişilere banka hemen sonuç imkanı da sağlamaktadır. Başvuru yapacak olan kişiler, bu bankada hesap açarsa ve kredi almak isterse, 1.64 faiz oranları ile birlikte alacakları kredilerde şartlara uygun olarak hemen ödeme alabilirler.

Başvuru yapmak için TC kimlik numaranızı 4466 numarasına mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu ayrıca banka şubeleri, müşteri hizmetleri ve bankanın internet sitesi üzerinden de kolayca yapılıyor. 50 bin TL’ye kadar bu faiz oranları ile kredi alabileceksiniz.