TEB, Akbank ve QNB 90 gün ertelemeli nakit destek ödemesi veriyor! Hemen başvuru yapın bütçenizi rahatlatın!

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Dünya gündemindeki sıcak gelişmeler ve ülke ekonomisinin yarattığı durumlar nedeniyle gündelik yaşam zamlardan dolayı giderek zorlaşmaktadır. Vatandaşlar zorunlu ihtiyaçlarını giderebilmek ve giderek büyüyen borçlarına ödeyebilmek adına nakit desteklerini ve acil nakit çözümlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu dönemde ise bankalar, vatandaşların zor durumlarına çare olmaya devam etmekte ve her geçen gün müjdeli haberleri bir yenisini daha eklemektedirler.

TEB, Akbank ve QNB Finansbank özel bankalar olarak vatandaşlara esnek ödeme yöntemleri sunulan özel kampanyalı ihtiyaç kredisi sürecini başlatmış bulunmaktadır. Kampanyalı kredi uygulamasından faydalanmak isteyen kişiler ise tam 90 günlük erteleme hakkına sahip olabileceklerdir.

Akbank İhtiyaç Kredisi 2022

Finansal alanda oldukça farklı kampanyaları imza atan banka, yeni dönemde de insanların günlük ihtiyaçlarını gidere bilmeleri adına önemli bir kampanya katılım sağlayarak 90 gün ertelemeli kredi kampanyasını başlatmıştır.

Akbank’ın internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada vatandaşlara özel olarak uygulanacak 90 gün ertelemeli kredi kampanyası: 44 faiz oranı ile uygulanacak ve maksimum 36 ay vade seçeneğe ile kullanılabilecektir. Vatandaşın kullanmak istediği kredi tutarında ve yapılacak olan vade seçeneğine göre ise uygulanacak faiz oranı değişiklik gösterebilmektedir.

TEB ve QNB 90 Gün Ertelemeli Kredi 2022

teb-kredi-1

Türkiye Ekonomi Bankası ve QNB Finansbank da 90 günlük ertelemeli olarak uygulanan bu kampanyaya katılım sağlamıştır. banka bu kredi kampanyasıyla beraber vatandaşların son zamanlarda artan nakit ihtiyaçlarına çözüm olmaya devam etmektedir. banka, müşterilerine özel olarak uygulayacağı kredi kampanyasında erteleme hakkının yanında bir de kredi ödemesinde 36 aya varan vade seçeneklerini 2,20 faiz oranı ile beraber uygulayacaktır.