Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında 2017 yılında imzalanan anlaşma doğrultusunda bankalar, her yıl emekli maaşlarını kendi bankalarından alan ve almayı taahhüt eden Emeklilere promosyon ödemesi yapıyor. 2021 yılında da Birçok banka Emekliye promosyon kampanyalarında oldukça yüksek rakamlara ödedi. 2022 yılının gelmesi ile birlikte emekli maaşlarına da zam geldi. Artık en düşük emekli maaşı 2500 TL oldu. Bankalarda bu doğrultuda promosyon ücretlerinde güncellemeye gitti. Güncelleme açıklamasını ilk yapan bankalar ise Garanti, TEB, Akbank, DenizBank, İş Bankası oldu. Peki bankalar 2022 yılında Emekliye ne kadar promosyon veriyor? Emekliye banka promosyon ücretleri 2022 güncel rakamlar haberimizde…

teb-akbank-garanti-denizbank-is-bankasi-az-once-acikladi-emekliye-promosyonda-yeni-donem-iste-g-1

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI 2022 GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından bu sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre 2022 yılında emekliye 2750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacak. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca TEB'de kalmayı taahhüt eden emekliler promosyon ödemesinden faydalanacak. Ancak TEB Bankası aynı zamanda emeklilerden 2 otomatik fatura ödeme talimatı da istiyor. Yine emekli maaşını taşıyan ve yakınlarına da Türkiye Ekonomi Bankası’na gelmeye davet eden emeklilere ekstra promosyonda verilecek. Yakınını getiren emekliye her bir yakını için 250 TL ödeme yapılacak. Emekli maaşını taşımak isteyen Emeklilerin banka ya gitmesine de gerek yok. Mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinden işlem yapmak mümkün.

teb-akbank-garanti-denizbank-is-bankasi-az-once-acikladi-emekliye-promosyonda-yeni-donem-iste-g-2

GARANTİ BANKASI 2022 GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Emekliye nakit promosyon ödemesi yapan Garanti Bankası geçtiğimiz yıl en çok promosyon veren bankalardan biri olmuştu. 2022 içinde promosyon ücretlerine güncelleyen Garanti maaşını taşıyan emeklilere 2000 liraya kadar promosyon ödemesi yapacak. Aynı zamanda emekli yakınını geçiren nerede ekstra promosyon verilecek. Garanti Bankası promosyon ödemesi almak için sadece maaşınızı taşımak yetiyor.

AKBANK 2022 GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Akbank 2022 yılı promosyon ücretlerini güncelledi. Bu sabah saatlerinde açıklama yapan Akbank emekli maaşını taşıyarak 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere 2500 liraya varan nakit promosyon vereceğini duyurdu. Aynı zamanda emeklilerin maaş taşıma işlemleri için banka şubelerine gitmelerine de gerek yok. Mobil bankacılık ve internet şubesi üzerinden maaşınızı taşıyabilirsiniz.

teb-akbank-garanti-denizbank-is-bankasi-az-once-acikladi-emekliye-promosyonda-yeni-donem-iste-g-3

İŞ BANKASI 2022 GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

SSK, bağ-kur, Emekli Sandığı fark etmeksizin maaşını İş Bankası'nın Taşıyan Emeklilere promosyon ödemesi yapılıyor. İş Bankası 2022 güncel promosyon ücretleri 2000 TL’ye kadar varıyor. Emekli maaşını taşıyan emeklilere 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeleri durumunda hemen promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Ayrıca maaşını taşıyan emekliler Maximum Kart ve diğer ek kart seçenekleri için ücret ödemiyor.

DENİZBANK 2022 GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Yeni emekli promosyon güncellemesi yapan bir diğer banka ise Denizbank oldu. DenizBank, emekli maaşını taşıyarak 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekli vatandaşlara bin liraya varan promosyon ödemesi yapacak. Denizbank promosyon başvurusu için banka şubelerinden, mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden işlem yapabilirsiniz.