Eğitim, ev ihtiyaçları, tatil, sağlık derken hayatın her alanında nakit ihtiyacı gündeme gelmeye devam ediyor. Bankalar vatandaşlara ihtiyaçlarına özel olarak banka kredisi sunmaya devam ediyorlar. Bunun üzerine ortaya çıkan nakit sıkıntısı bankaların desteği ile pek çok vatandaş için hızlı bir şekilde çözülüyor.

TEB hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile harekete geçmeye devam ediyor. Faiz oranlarını düşürüp, kredi limitini yükselten banka pek çok ihtiyaca çözüm sunacak.

TEB İHTİYACA YÖNELİK 60 BİN LİRA HIZLI KREDİ VERİYOR

TEB-anında-kredi

Nakit ihtiyacı olanlar için TEB bu süreçte harekete geçti. İhtiyaç kredisi limitini 60 bin liraya kadar yükselttiği belirlendi. Pek çok alanda ihtiyaçların niteliğine göre kullanılması bekleniyor. Piyasadaki bankaların sunmuş oldukları imkanlara bakarak çok daha etkili imkanlar sunduğu ifade ediliyor.

TEB ihtiyaç kredisi vade oranını 36 ay olarak açıkladı. Aynı zamanda en düşük vade seçeneği de 3 ay olarak belirlendi. Ödeme konusunda güçlük çeken vatandaşlara 3 aya kadar ödeme erteleme seçeneği de sunuluyor. Faiz oranları dibe çekilmiş olmasına rağmen vatandaşın kredi notuna göre bankanın insiyatifine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARINDA DUDAK UÇUKLATTI

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara özel 60 bin liralık kredi limiti belirleyen TEB bu süreçte faiz oranları ile piyasalarda neredeyse deprem etkisi yarattı. Yüzde 1.59 oranında faiz oranı ile birlikte 36 ay ödeme koşulu ile aylık küçük taksitlerle tüm acil ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceksiniz. Banka şubelerinden olduğu kadar, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden de başvuru yapılabilecek.