Ekonomi

TC Vatandaşı Olan Herkese 9500 TL Destek Ödemesi Yarın Başlayacak!

T.c kimlik numaranız üzerinden sizlerle 9.500 TL’ye kadar ödeme almak istiyorsanız Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından başlatılacak olan kampanya yarın itibarıyla başvurunuzu gerçekleştirerek hemen katılabilirsiniz. T.c kimlik numaranız üzerinden 9.500 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar banka kredi puanı 1500 lira üzerinde olması durumunda bu 3 banka üzerinden kredi kullanabiliyor. T.c kimlik numaranız üzerinden 9.500 TL’ye kadar ödeme almak istiyorsanız hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve krediyi anında kullanabileceksiniz.

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli 9.500 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için en yakın banka şubesine giderek veya Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek kredi kullanabilmektedir.

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız Akbank hesabınız aracılığı ile birlikte yapacağınız Kredi başvurularında 5 dakika içerisinde sonuç alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak için SMS atabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 44 25 numarasına gönderebilir.

9.500 TL kredi ödemesini Yapı Kredi Bankası üzerinden almak isteyen vatandaşlar internet bankacılığı ve internet sitesi haricinde bankanın sms kredi servisi ile başvuru yaparak da onay alıp almadığına göre biliyor. Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar bireysel t.c kimlik aylık gelir ve doğum tarihini aralarda boşluk bırakarak yazmaları durumunda 44 11 numarasına mesaj atarak Kredi işlemlerini başlatabilir. Yapı Kredi Bankası hesabı olan vatandaşlar ise internet bankacılığı şifresi alarak banka mobil uygulaması üzerinden 7/24 kredi başvurusunda bulunabilir onaylanan kredileri yine şubelere gitmeden hesaplarına yatırabilmektedir.