Ekonomi

TC sonu 0-2 olanlara 10.000 TL ödeme yapıldı! Başvuru yaparak alınacak

Kimlik numarası ile ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, Yapı Kredi Bankası aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine 36 aya kadar 10000 TL vadeye kadar kredi verilmektedir. Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesinde yapılan duyurunun ardından TC Kimlik numaramıza göre verilecek bu krediler için bankanın kredi notu kontrol edilecek ve onaylanması halinde size göre faiz oranlarından yararlanmanıza izin verilecektir. kredi puanınıza. Devlet bankaları aracılığıyla başlatılan bu kampanya, şimdi özel bankalar aracılığıyla devam ediyor.

Bankaların kredi kartlarını ve ihtiyaç kredilerini düzenli ödeyen vatandaşlar tarafından oluşturulan kredi notunun 1400 ve üzeri olması durumunda, Yapı Kredi Bankası vatandaşlara gelir belgesi olmaksızın 10.000 TL ödeyecek. Banka şartlarını sağlayan kişiler kredi veya kredi kartı borçlarını düzenli olarak ödedikleri takdirde kredi notları yükselecek ve bu nedenle bankalardan kredi kullanabileceklerdir.

18 yaşını doldurmuş herkesin başvurabileceği ve kredi kullanabileceği bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlar, TC kimlik numaraları üzerinden cep telefonlarından gönderilecek ücretli mesaj ile kredi kampanyasına katılabilirler.

Kredi başvurusunda bulunacak vatandaşlar, bu mesajı 44 11’e boşluk bırakarak, boşluk bırakarak, boşluk bırakarak ve aylık gelirlerini yazarak Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilecekler. Krediye başvurduktan sonra 5 dakika içerisinde sonuç size ulaşacak ve krediniz onaylanan tutar kadar aynı gün içerisinde hesabınıza geçecektir. Başvurunuzu cep telefonunuzdan yapmak isterseniz, bu krediler 36 ay vade ile verilecek olup, kredi şartlarını sağlayan vatandaşlara ve ayrıca internet bankacılığı üzerinden işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Banka müşterisi olan vatandaşlar, internet bankacılığı şifresi alarak banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabiliyor ve ilk taksit ödemesini 50000 TL’ye kadar olan bireysel ihtiyaç kredisi olarak 90 gün ertelemeli olarak gerçekleştirebiliyor. Kampanya detaylarını ve bankaların kredi kartı faiz oranlarını öğrenmek isterseniz resmi web sitesine giriş yapabilirsiniz.