T.c. kimlik numaranız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 5000 TL'ye kadar Acil durumlarda kullanabilecekleri kredi kampanyası için bankalar aracılığı ile başvuru yapabiliyor. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler için başlatılan Bu kampanyada kredi başvurusu yapacak ve kredi notunuz a göre banka sizlere Kredi sonucu verecektir. T.c. kimlik numaranı üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar 5000 TL kredi kullanmak istiyorsa hem kamu bankaları üzerinden hem özel bankalar üzerinden istedikleri zaman nakit kredi kullanabilir. 

Akbank 

Özel bankalar arasında yer alan Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlara kendi müşterisi olması durumunda Akbank direkt uygulaması ile kredi veriyor. Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak acil ihtiyaç destek kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde banka üzerinden kredi kullanabilir ve onaylı Kredi istedikleri zaman kendi hesabına yatırabilir. 

Akbank ayrıca sms ile vatandaşlara ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız sms ile işlem yapacak olan kişiler Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını yazarak 4425 numarasına mesaj ile gönderebilir. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeye kadar 5000 TL ve üzerinde nakit kredi alabilir mi bunun sorgulamasını sms ile yapabilir.

DenizBank

denizbank-banka2

Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar DenizBank şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapabilir. Ayrıca DenizBank'ın resmi internet sitesine girerek buradan da Kredi başvurusunda bulunabiliyor sunuz. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ve emekli olan vatandaşlar bireysel olarak 5000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmeleri için ayrıca bankanın sms kredi servisini kullanarak da kredi notu uygun olması ile birlikte sms kredi onayı alabilir. 

Cep telefonunuzu mesaj kısmından kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasını gönderin. Beş dakika içerisinde banka sizlere Kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar hemen hesaba yatacaktır.