Ekonomi

TC kimlik sonu 2-4-6-8-0 olanlara 22000 TL Ödeme Verilecek

Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurularda 22000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen kişilere, Denizbank ve Akbank üzerinden kampanya duyurusu yapıldı.

Denizbank ve Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada, kişilerin TC kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapacak ve banka kredi puanı uygun olması durumunda aynı gün içinde krediyi hesaplarına ödeyecek.

Denizbank ve Akbank üzerinden başlatılan bu kampanya katılacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenecek ve onaylanan tutarda hemen aynı gün içinde hesabına yatırabilecek.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu SMS atarak hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve 5 dakika içerisinde kredi ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderin.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ise Akbank’ın SMS kredi servisini kullanabiliyor. Sms ile başvuru yapacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi durumunda, Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak ve 12000 TL ödeme olup olmadığını öğrenecektir.