Ekonomi

TC Kimlik Numarasının Son Hanesi 0-2-6 Olanların Alacakları Ödemeler Belli Oldu! 3 Banka Açıkladı

Kimlik numarası üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, ödeme almak istiyorsanız bu üç banka üzerinden yapılan kredi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve nakit kredi onayı alabileceksiniz. Kimlik numarası üzerinden yapılan başvurular sonrasında Akbank Yapı Kredi Bankası ve Finansbank, sizlere hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri gönderir ve yapılan kredi notu sorgulaması sonrasında onay alırsınız.

Başvuru gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilere 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa banka kredi puanı 1500 üzerinde olması, bankalar tarafından istenen ilk şart olarak göze çarpıyor. Sms ile internet üzerinden ve banka şubeleri üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebildiğiniz gibi, ayrıca ATM üzerinden de müşteri hizmetleri numarası üzerinden de istediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına yatırılacak olan bu ödemeler ile birlikte kredi kullanabileceğini söylemek isteriz.

BAŞVURU

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlere, Akbank üzerinden Akbank Direkt uygulamasını önerebiliyoruz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında şartlara uygun olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek ve onaylanan kredi hemen aynı gün içinde yatırılacaktır. QNB Finansbank üzerinden TC kimlik numaramız 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Halkbank 12.000 TL ödeme veriyor! 3 ay ertelemeli kredi olacak şekilde hesaplara yattı!

Akbank 12 gün içinde sizlere 40.000 TL ödeme verecek! Duyuru son dakika yapıldı!

Yapı Kredi Bankası üzerinden ise TC kimlik numaranız üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında ne kadar onay alacağınızı görmek istiyorsanız, bankanın mobil uygulamasını ve internet sitesini kullanabilir veya bu bankadan da SMS Kredi servisiyle birlikte hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.