Ekonomi

Tc Kimlik Numarasına Göre PTT Ödeme Yapmaya Devam Ediyor! Başvuru İçin Hemen Sıra Alın

Ptt üzerinden yapılan yeni kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara destek olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaya devam ediliyor. Özellikle banka kredi puanı düşük olan vatandaşların nakit kredi kullanmaları durumunda başvurularını, bankalar üzerinden yaparak, kredi alabileceği haberi geldi. PTT ve aktif Bank arasında yapılacak olan bu kampanyada bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin daha önce bankalardan başvuru yaparak onay alamama durumunda bile ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı.

Ptt ve aktif Bank aracılığı ile verilecek olan kredilerde, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin, 18 yaşından büyük olması durumunda başvuru yapabileceği haberi geldi. İster banka şubeleri üzerinden ister, PTT şubeleri üzerinden isterseniz de bankanın SMS kredi servisini kullanarak, oturduğunuz yerden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka kredi şartlarına uygun olan kişileri aynı gün içinde ödemeler yapılmaktadır.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar en yakın PTT şubesine giderek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve onaylanan tutarı hemen hesabına yatırabilir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız PTT ve aktif bank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler SMS atarak da bu bankadan ne kadar onay alacaklarını görebiliyorlar.

Aktif bank yapmış olduğu kampanya ile birlikte SMS ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler için yeni bir sistem hazırladı. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredi yazılı boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar kadar kredi hemen hesaba yatacak.