TC Kimlik numarasına göre ödemeler fark yarattı! Başvuru yapan kişilere 35.000 TL ödeme verilecek. Hangi bankadan nasıl onay alırsınız belli oldu. Detaylar haberimizde....

Tc kimlik numarasına göre ödeme alacak olan vatandaşlar, Denizbank'ın başlatmış olduğu bu kampanya ile birlikte hızlı bir şekilde nakit kredi başvurusunda bulunabiliyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden alacağınız ödemeler ile birlikte Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasını hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. 

Denizbank, yapmış olduğu resmi internet sitesi üzerindeki duyuru sonrasında kişilerin kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte 5 dakika içerisinde kredi sonuçlarını öğrendenecektir. Başvuru yapmak isteyen kişiler bu kredi almak istiyorlarsa, Denizbank'ın yapmış olduğu bu kampanyaya katılabilir. 35000 TL'ye kadar gelir belgesiz, masrafsız ve banka şubelerine gitmeden de kredi kullanabiliyor. Denizbank banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, bankanın hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için acil kredi kampanyalarına katılabiliyorlar. 

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar başvurularını yapmak istiyorlarsa, Denizbank, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kredi kampanyasına katılabilir ve başvuruların hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar Sms ile kredi başvurularında bulunmak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atmaları gerekiyor. 

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

tckimlik11

DenizBank SMS ile kredi kampanyasına katılacak olan müşterilere belirtilen şartlar dahilinde 3280 numarasına göndermiş oldukları mesaj sonrasında sonuç verecek. DenizBank SMS ile kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmından kredim yazılı boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına gönderin.

Bankaya göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve ilk taksit ödemesinin 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli olacak olan bu krediyi kullanabilmek için banka sizleri mesaj gönderecektir. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan kişiler en yakın banka şubesine giderek gelir belgesiz olarak hızlı bir şekilde kredi kullanabilir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak kredisini kullanması gerekiyor.