Yeni yılın gelmesiyle birlikte daha yılın ilk gününden itibaren birçok kalemde fahiş zamlar karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle genel gıda ürünlerine gelen zamlar sonrasında vatandaşlar getirmekte güçlük çekiyor ve bu duruma tepki gösteriyor. 2022 yılının başlaması ile birlikte vatandaşların acil nakit sıkıntısı da arttı. Bu konuda arayış içinde olan vatandaşların Müjdeli Haber bankalardan geldiği. Özel bankalar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için uygun ödeme koşulları ve avantajlı faiz oranları ile kredi kampanyaları yapmaya devam ediyor. Özel bankalardan yapılan duyuruya göre Yeni dönemde de vatandaşların nakit ihtiyacı için farklı seçenekler de krediler kullandırılacak.

tc-kimlik-numarasina-gore-hesaplara-yatacak-5-bin-tl-ile-15-bin-tl-arasi-odeme-verilecek-tek-sa-2

ACİL DESTEK KAMPANYASI BAŞLIYOR

Bankalarda sabah saatlerine yaptıkları açıklamalarla birlikte acil destek kredi kampanyası başlattıklarını duyurdu. T.C. kimlik numarasına göre yapılacak olan ödemeler de 5000 TL’den başlayan ihtiyaç kredileri uygun faiz oranları ile verilecek. Vatandaşların ihtiyaçlarına göre kredi tutarı 15 bin TL'ye kadar yükselebilecek. Üstelik uzun vadeler yapmaya da gerek yok. T.C. kimlik numarası sorgulamasına göre kredi kullanabilir durumda olan vatandaşlara verilecek olan kredi için 3 ay ödeme süresi tanınacak. Yani bu durumda ekstra faiz de çıkmamış olacak.

tc-kimlik-numarasina-gore-hesaplara-yatacak-5-bin-tl-ile-15-bin-tl-arasi-odeme-verilecek-tek-sa-1

DENİZBANK KREDİ NOTUNA GÖRE VERECEK

Acil destek kredi kampanyası için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar DenizBank'a hemen başvuru yapabilir. Kredi kampanyasına duyuran ilk banka Denizbank olurken vatandaşların ihtiyacına göre 5000 TL ile 15.000 TL arasında Kredi verileceği açıklandı. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların t.c. kimlik numarasından kredi notu sorgulaması yapılacak. Kredi puanı 1200 ve üzeri olan vatandaşlar İstedikleri kadar tutar da Kredi kullanabilecek.

Denizbank acil nakit destek kredisinden faydalanmak isteyenlerin kredi puanı sorgulama işlemlerini de kendilerinin gerçekleştirmesi gerekiyor. Vatandaşlar cep telefonuna kısa mesaj bölümünden t.c. kimlik numaralarını yazarak 3280’e SMS gönderip kredi notunu sorgulayabilir.

tc-kimlik-numarasina-gore-hesaplara-yatacak-5-bin-tl-ile-15-bin-tl-arasi-odeme-verilecek-tek-sa-3

QNB FİNANSBANK ACİL DESTEK KREDİ PAKETİ DUYURDU

QNB Finansbank, yeni yılda nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için acil nakit destek kredi paketi duyurdu. 5000 TL ile 15.000 TL arasında değişen ihtiyaç kredisi hizmetinde Sadece kredi notuna bakılıyor. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar T.C. kimlik numaraları ile başvuru yaparak hemen Kredi imkanından faydalanabilir. T.C. kimlik numarasını yazarak 50 30’a kısa mesaj gönderen vatandaşlar Kredi kullanıp kullanamayacaklarına öğrenebiliyor.