Ekonomi

TC Kimlik Numarasına Göre 54000 TL Ödeme Hesaplarda Görünüyor

T.c kimlik numaranıza göre 54.000’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisini aşağıdaki bankaların yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte hemen alabilmektedirler. Kredi kullanacak olan vatandaşların ihtiyaç kredisi almaları durumunda banka kişilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yaparak kredi puanını ve kredi siciline göre ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı.

Akbank üzerinden başlatılan Bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşların banka hesapları olması durumunda ve banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda gelir belgesiz olarak Kredi imkânından faydalanarak 24 ay vadeli 54.000 TL krediyi Akbank direkt uygulaması üzerinden kendi hesaplarına yatırabilmektedirler.

Garanti Bankası da başlatmış olduğu Bu kampanyada t.c kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi puanı 1100 ve üzerinde olan tüm sigortalı olarak çalışan kişiler ile birlikte emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara gelir belgesiz 54.000 TL kredi vereceğini açıkladı.

Yapı Kredi Bankası üzerinden de başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara mobil uygulamalar üzerinden ve internet şubesi üzerinden kredi imkanı sağlanıyor. Sms ile başvuru yaparak Bu banka üzerinden kredi alacak olan vatandaşlar bireysel yazıp boşluk bırakıp kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirini yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini de gün ay yıl olarak yazmış olması durumunda 44 11 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve bankadan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak ne kadar kredi onayı aldıklarına göre bilmektedirler.