Ekonomi

TC kimlik numarasına göre 15.000 TL Ödeme verilecek! Bu Bankalardan hemen ödeme olacak!

Kimlik numarasına göre, 15 bin TL’ye kadar ödeme verecek olan Yapı Kredi Bankası, kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte vatandaşlara 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacağını açıkladı. Kimlik numarası üzerinden almış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda, sizin kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama ile birlikte banka kredi siciliniz araştırılarak hemen ne kadar onay aldığınız otomatik olarak sizlere söylenir.

36 ay vadeye kadar kredi kullanacak olan kişiler aylık taksit ödemelerini her ay, yapabildiği gibi, ayrıca iki ayda bir veya üç ayda bir yapabilme özelliği de bu banka tarafından vatandaşlara sunulmaktadır. Banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalardan sizlerde faydalanmak istiyorsanız, kimlik numaranıza göre, 15000 TL kredi ödemesi yapabilirsiniz. En yakın banka şartlarına uygun olan vatandaşlar, 15 bin TL’ye kadar almış oldukları kredi ödemeleriyle birlikte, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecek ve 5 dakika içerisinde sonuçlarını hemen öğrenebileceklerdir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankadan SMS atabilir başvurunuzu gerçekleştirmek için internet sitesine girebilir veya banka hesabınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj olarak gönderin.