TC Kimlik Numarasına Göre 12000 TL Ödemeler 3 Bankanın Hesabına Yatıyor! Onay Alan Alana. Son dakika kampanyasına göre 12000 TL ödeme 36 ay vadeli olacak. İşte detaylar...

TC Kimlik Numarasına Göre 12000 TL Ödemeler 3 Bankanın Hesabına Yatıyor! Onay Alan Alana. Sizlerde eğer onay almak istiyorsanız 3 özel bankanın yaptığı bu kampanyaya katılarak hemen sonuç öğrenebilir ve sonucunuza göre sizlerde kredinizi kullanabilirsiniz. 12000 TL ödeme almak isteyenler banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 5 dakika içinde kredi sonucunu öğreneceklerdir. TC Kimlik numaranıza göre verilecek olan bu kredilerde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar verilen tüm krediler banka kredi notunuza göre onaylanacaktır. Kredi almak için banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. 1200 ve üzerinde kredi notu olan kişiler 5 dakika içinde kredi sonucunu öğrenecek ve düşük faizli kredi alacaklardır. 

ING Bank 

ING Bank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere banka 5 dakika içinde kredi sonucunu verecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde banka internet sitesi üzerinden başvuru alacak. ing.com.tr adresine girerek ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve sonucunu hemen aynı ekranda görebilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Denizbank

Denizbank üzerinden nakit alacak kişilerin başvurularını SMS ile yapacaklarını söylemek istiyoruz. SMS ile kredi başvurusu için KREDİM TC KİMLİK yazarak 3280 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde kredi başvurusu için hemen sonucunuzu öğreneceksiniz, Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler onay alırsa hemen sonucunu hesaplarına atacaklardır. Denizbank mobil uygulamasından da başvuru yapabilirsiniz. 

tc-kimlik-numarasina-gore-12000-tl-odemeler-3-bankanin-hesabina-yatiyor-onay-alan-alana

TEB Bankası 

TEB, yaptığı kampanyalarda düşük faizlerle kredi imkanı sunuyor. Emekli çalışan ve memur olan kişilerin bireysel ihtiyaç kredisi olarak bu ödemeleri alacağını söylemek istiyoruz. Nakit ihtiyacı olan kişiler TEB bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar kredilerini kullanacak olan kişiler SMS ile başvurusunu yapacaklardır. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi şartlarına uygun olması durumunda TC KİMLİK numarasını 4466 numarasına mesaj atmaları yeterli olacaktır. Bu şekilde TEB bankası kredi başvurusu yapmış olacak ve başvuru sonucunuza göre hemen sonucunu göreceksiniz. TEB bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız TEB bankası kredi şartlarına uygunsanız ayrıca CEPTETEB mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz.