TC kimlik numarasına göre 10.000 TL ile 50.000 TL arasında ödeme yapılacak. Son dakika kampanyası ile birlikte sizlerde hemen sonuç alabileceksiniz. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Kimlik numarası üzerinden yapılacak başvurular ile birlikte 10.000 TL ile 50.000 TL arasında ödeme yapılacağı kararı geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyayla birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlarımızı bir şekilde yok, nakit işlemlerinden faydalanabileceği bu kampanya 36 ay vadeye kadar 50000 TL olarak ödenecek. 

Denizbank, kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusuyla birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuç verecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Denizbank üzerinden alacağınız ihtiyaç kredisiyle birlikte sizlerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan bu kredi kampanyasına katılarak kendi kredi puanınıza göre düşük faiz oranlarından yararlanırsınız. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak veya bankanın internet sitesine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz. 

İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını yaptıktan hemen sonra aynı gün içerisinde kredi kullanabiliyor. 

Denizbank SMS kredi başvurusu 

tc-kimlik-numaraniz-uzerinden-6000-tl-odeme-hesabiniza-yatmis-olabilir-bu-islemleri-kontrol-edi1-1

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Denizbank'ın 32 80 numarasına bir mesaj atmanız gerekiyor. Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler cep telefonları üzerinden mesaj kutusuna girerek buraya Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını da yazarak,  32 80 numarasına göndermeleri gerekiyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredinizi de hemen aynı gün içerisinde banka şubesinden kullanabileceksiniz. Kredi değerlendirilmesi, yapıldıktan sonra sizlere 100 bin TL'ye kadar onay verilecektir.

Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler alacakları, ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ile kredi ödeme tablosu oluşturabiliyor. 36 ay vadeli olarak kılıcı kullanabilir ve ilk taksit ödemesini de 3 ay erteleme yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi onayı alan kişiler kimlikleriyle birlikte bu kredileri, bankadan kullanabilir. Banka SMS ile kredi başvurusunu sadece ihtiyaç kredisi başvurusu için yaptırmaktadır. Konut kredisi taşıt kredisi gibi krediler kullanmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek kredinizi evraklarınız ve gelir belgeniz ile birlikte başvuru yaparak kullanabilirsiniz.