Ekonomi

TC kimlik numarasına göre 10-20-28-33-50 bin TL nakit ödemesi başladı! Tek bir banka veriyor!

Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında 10000 TL ile 50000 TL arasında nakit ödemesi alacak olan vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kampanyalarına katılarak, hemen işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere bankalar üzerinden verilecek olan bu krediler, bireysel ihtiyaç kredisi olarak verileceği duyuruldu. 10000 TL ile 50000 TL arasında ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenerek ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında 1500 ve üzerinde kredi puan olması durumunda 36 ay vadeli 10000 TL kredi kullanabilmektedir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi verilecektir.

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler yatırabilecek ve onaylanan bu kredileri hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak da kullanacaksınız. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara aynı gün içinde destek ödemeleri verilmektedir.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek için bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyalarda, devlet destekli olarak hızlı bir şekilde sizlere 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi vereceğini açıkladı. Cep telefonunuz üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı gönderin.

Akbank, TEB, Denizbank ve Garanti Bankası 44.000 TL Ödeme Veriyor! Başvuru Yapan Hazır Kredi Kullanıyor

Denizbank Hesabınız Varsa Dikkat! 10 Gün Süre Verildi, Dikkat Edin

Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde destek ödemesi verilecek ve onaylanan krediler, hemen hesaplarına yatırılarak da kullandırılmaktadır. Denizbank müşterisi olan vatandaşlar ise Denizbank, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.