Ekonomi

TC Kimlik Numarasına 3000 TL Ödeme Almış Olabilirsiniz

Tc Kimlik numaranız üzerinden 3000 TL’ye kadar ödeme almış olabilirsiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte sizler de 3000 TL’ye kadar ödeme almak için Denizbank üzerinden yapılan kampanya katılabilirsiniz.

Denizbank üzerinden 3000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişiler aynı gün içinde hizmet ödemesi alabilmektedir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde hizmet edemese de verilmektedir.

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına mesaj gönderin.

Denizbank Cebimde kredi kampanyasına bu şekilde katılmış olacak kredi başvurusu sonrasında, TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte 3000 TL ile 50000 TL arasında bir değerlendirmeyle sizlere ne kadar kredi onayı verdiği gösterilecektir.

Denizbank, SMS ve ihtiyaç kredisi başvurusunda, kredi onayı alan vatandaşlar hacimdeki kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredi kullanabilmektedirler. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapmış olduğu kampanyalarda 50000 TL’ye kadar düşük faiz oranları ile birlikte sadece bireysel müşterilere destek vereceğini açıkladı. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanıyor. Denizbank 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, şartlara uygun olmaları durumunda hemen işlemlerini yaparak, hesaplara ödeme alabilmektedir.