TC Kimlik Numarasına 13000 TL Ödeme Yatıyor! Duyuru Sonrasında Hesaplara Yattı. Son dakika kampanyası ile bankadan işlem yapacak olan kişilere hemen sonuç verilecek.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

TC Kimlik Numarasına 13000 TL Ödeme Yatıyor! Duyuru Sonrasında Hesaplara Yattı. Son dakika kampanyası ile bankadan işlem yapacak olan kişilere hemen sonuç verilecek. Kimlik numaranız üzerinden 13000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlem yaparak hızlı birşekilde kredi kullanabilecek. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredileri kullanacak olan kişiler, Denizbank'ın yapmış olduğu kampanyaya katılarak, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebilecek. 18 yaşından büyük olan herkezin TC kimlik numarası üzerinden 13000 TL'ye kadar ödeme alacağı bu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuç alacaktır. 

Denizbank, başlattığı bu kampanyada SMS atarak, vatandaşlarına hızlı birşekilde sonuç vererek, kredi kullandıracağını açıkladı. Denizbank üzerinden başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların SMS atmaları durumunda onay alırlarsa, gelir belgesiz olarak bu kredileri kendi hesaplarına yatıracağı söyleniyor. 

para (1)

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka müşterileri hızlı bir şekilde sonuç alacaktır. Bireysel müşterilerin başvuru yapabileceği bu kampanyaya katılacak olan kişilere ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli toplamda ise 36 ay vadeli ödemeleri banka şubeleri haricinde mobil uygulama üzerinden de olabilir. Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapamayan vatandaşlar, internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunu hemen yapabilir. 

Resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılarak işlem yapılacak ve sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecektir.