TC kimlik numarasına 12.000 TL ve üzerinde ödemeler yatmaya başladı. Son dakika haberi ile bu bankalardan nasıl kredi alınır? İşte detaylar...

TC kimlik numarasına 12.000 TL ve üzerinde ödemeler yatmaya başladı. Son dakika haberi ile bu bankalardan nasıl kredi alınır? İşte detaylar... 

Kimlik numarası üzerinden 12000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank'ın başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına katılarak, banka kredi notu yüksek olması durumunda hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilecek. 

12 bin TL'ye kadar yapılacak olan başvurularda banka şubelerine giderek işlem yapacak olan vatandaşların 36 ay vadeli olarak kredi kullanacakları ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapacakları haberi geldi. 

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank'ın başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılabilmeniz için banka kredi puanınız 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan vatandaşlar, başvuru yapsalar bile kredi onay alamayacaklardır.

Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden 12000 TL SMS ile başvuru nasıl yapılır?

Ülkemizde özel banka olarak hizmet veren Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, 12000 ihtiyaç kredi kullanacak olan kişilere başvurularını hızlı birşekilde yapmaları imkanı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi alabilmeniz için daha önce bankalar üzerinden bir kredi notunuzun oluşması ve düzenli ödemeler yapmış olmanız gerekmektedir. 

3-banka-2021in-en-buyuk-kampanyasini-baslatti-aninda-onay-verilecek-ve-tek-tiklamayla-hesaba-yat1-2

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Sms ile ihtiyaç görülmesi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, Denizbank üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesaji 32 80 numarasına gönderebilir. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık geliri yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderebilir. 

Yapılacak olan başvuru sonrasında 12000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacaklar hızlı bir şekilde kredi sonucunu öğreneceksiniz.