Nakit ihtiyacı olan kişiler için yapılan Bu kampanyada 10.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen kişiler kimlik numaralarını verdikten sonra hemen başvurularını gerçekleştirebilecek. Acil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar 10.000 TL'ye kadar kredi ödemesi almak istiyorlarsa 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabilir isteyen kişiler ise ilk taksit ödemesinde erteleyebilir.

Banka kredi notu uygun olan kişiler aşağıdaki 4 banka üzerinden başvurularını gerçekleştirerek t.c. kimlik numaraları üzerinden 10 bin TL onay alıp alamadıklarını görebilir.

Qnb Finansbank

Qnb Finansbank tarafından yapılan kampanya da ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere sms ile hızlı bir şekilde Kredi sonucu veriliyor. T.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderirseniz banka sizlere kredi başvurusu yapmış olacak ve sonucunu da mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gönderecektir. 5030 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında kredi onayı alırsanız banka sizlere bu krediye hemen hesabınıza yatıracak tır.

DenizBank

Kolay kredi başvuru yapabileceğiniz bankalardan bir tanesi Denizbank olmaktadır. Bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak Bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli olan Kredi kampanyasına katılmak için ayrıca SMS atabiliyor. Sms ile başvuru yapmak isteyen kişiler Cep telefonlarından Mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak 3280 numarasını gönderebilir.

tv

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli olan Kredi kampanyalarına katılmak istiyorsa bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerine gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Fibabanka

Fibabanka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka şubelerine gitmeden t.c. kimlik numarasını 3422 numarasını mesaj olarak gönderebilir ve kredi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra sizlere 5 dakika içerisinde sonuç gelir ve kredi onayı almanız ile birlikte 10.000 TL 36 ay vadeli düşük faizli ve masrafsız krediyi fiba banka şubelerinden kullanabilirsiniz.