Acil nakite ihtiyacımızın olduğu durumlarda bankalar üzerinden kredi kullanmak oldukça basittir. Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler t.c. kimlik numaraları üzerinden 15 bin TL'ye kadar ödeme alabiliyor. T.c. kimlik numaranız üzerinden nakit kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası sizlere anında hizmet verecektir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bankanın sms kredi servisini ve internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile birlikte 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelmektedir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler banka kredi notu 1400 ve üzerinde ise t.c. kimlik numarasına Bankaya mesaj atarak hemen 15.000 TL ödeme alabilir.

Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler SMS ile kredi kullanmak istiyorlarsa cep telefonları üzerinden mesaj atarak hemen Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek bireysel t.c. kimlik ve aylık gelir yazarak bu mesajı 4411 numarasını gönderin. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden 4411 numarasına mesaj atarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişiler banka üzerinden 15 dakika içerisinde kredi onayı alabilecek ve onaylanan tutar kadar kredi istedikleri zaman yine Yapı Kredi Bankası şubeleri üzerinden kullanabilecektir. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapan kişiler kredi onayı alırsa ve bu bankada hesabı olursa Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak buradan 7gün 24saat onaylı Kredi hesabına yatırabilir.

krediler-2

Diğer bankalar 

T.c. kimlik numaranız üzerinden 15.000 TL ödeme almak istiyorsanız 11 sadece Yapı Kredi Bankası üzerinden değil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler Denizbank ve qnb Finansbank üzerinden de kredi kullanabiliyorlar. T.c. kimlik numaranızı 5030 numarasını mesaj olarak gönderirseniz QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.