TC Kimlik Numarası Son Rakamlarına Göre 15.000 TL Ödeme: ATM Kartına Yapılacak! Bankadan özel açıklama geldi. Nakit isteyenler buraya...

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Bankalar üzerinden başvuru yaparak nakit kredi kullanacak olan kişiler ve özellikle bankamatik kartı kullanan kişilere, 15 bin TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden hemen işlemlerinizi gerçekleştirerek başvurunuzu yapabilir ve onaylanan tutarı, kendi hesabınıza yatırabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişiler için kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası ve Akbank, başvuruları, SMS ile ve internet bankacılığı üzerinden alarak, kişilerin bankamatik kartına hemen yatırmaktadır. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamada, banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu iki banka üzerinden nakit kredi kullanabiliyor. 

Kredi Başvurusu Akbank!

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirler. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte başvurusunu gerçekleştirebilir. Hangi yönden kredi başvurusu yaparsanız yapın, banka sizin kimlik numaranızı isteyecek ve bu şekilde kredi değerlendirmesi yapacaktır. Akbank kredi değerlendirme sonucu olumlu olan kişiler aynı gün içinde kredi kullanabiliyorlar. Sms ile başvuru yapmak için kredi yazın boşluk bıraktından sonra TC kimlik numaranızı 4425 numarasına gönderin. 

banka-hesabi-1

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu!

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar da Akbank'ta olduğu gibi SMS ile veya internet bankacılığı üzerinden işlem yapabiliyor. 15000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek, Bireysel yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını ve aylık gelirlerinde yazarak, 44 11 numarasına göndermeleri durumunda banka şubesi üzerinden değerlendirme yapılacak ve sizlere 10 dakika içerisinde SMS ile bilgi mesajı gelecektir. Onaylanan tutarı istediğiniz zaman banka şubelerine giderek çekebilirsiniz.