Ekonomi

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4 olanlara 32000 TL ödeme verildi

TC Kimlik numaranız üzerinden 32000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuçları, verilecek yeni bir kredi paketi hazırlandı.

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından hazırlanan bu kredi paketinde gelir belgesiz olarak sizlere verilecek olan 32 bin tl ihtiyaç kredilerinde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini kolay bir şekilde alabileceğiniz yayınlandı.

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde 50000 TL ihtiyaç kredisi verilecektir.

BAŞVURU

Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden atacağınız SMS ile birlikte hemen anında aynı gün içinde SMS ile kredi onay alabileceğini söyleyebiliriz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşları 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi hemen verilmektedir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını ve doğum tarihinde yazdıktan sonra bu mesajı 32 80 numarasına göndermesi durumunda kredi kullanabiliyor.

TC Kimlik numaranız üzerinden eğer Yapı Kredi Bankası aracılığı ile birlikte 32000 TL kredi almak istiyorsanız başvurunuzu SMS ile yapabildiğiniz gibi, ayrıca internet sitesine giriş yaparak buradan kredi başvuru formunu doldurarak da işlem yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişileri aynı gün içinde hizmet ödemesi verilmektedir.