Ekonomi

TC kimlik numarası son hanesi 2-6-8-4-0 olanlara 83000 TL Ödeme yattı! Bugün başladı! Sizlerde alın

Tc kimlik numarası üzerinden 83000 TL ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay ertelemeli ve 24 ay vadeli olacak şekilde sizlere hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacağı açıklandı.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda 83000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların 90 gün ertelemeli ve 24 ay vadeli alacakları, ihtiyaç kredilerinde şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından yapılan kampanya ile birlikte ödeme alacağını söyleyebiliriz.

Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirerek, kredi puanına göre, 83000 TL kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar, Bireysel İhtiyaç Kredisi adı altında verilecek olan kredilerde şartlar dahilinde hemen işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından yapılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında başvuru şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

BAŞVURU

Banka üzerinden sizlerde kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şubelere gitmeden hemen cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini gün ay yıl olarak 44 11 numarasına göndermesi durumunda kredi başvurusunda bulunabiliyor.
  • Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına mesaj göndermesi gerekiyor.

Yapılacak olan başvurular sonrasında kredi onayı alan tüm vatandaşlara 83000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak ve onaylanan kredilerde hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak kullandırılacaktır.