Ekonomi

TC kimlik numarası son hanesi 2-4-6-8-0 olanlara 100.000 TL ödeme verildi! Başvuru yapan 18 yaş üzeri aldı

Kimlik numarası son hanesi 2 4 6 8 ve sıfır olan kişiler 10 bin TL ve 100000 TL arasında ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyalarda, sizlerde 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi paketlerinden bir tanesini seçerek, acil ihtiyacınız olan parayı hemen kullanabilirsiniz. Bankalar son zamanlarda yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Bankalar üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız, Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyaya katılarak, 100000 TL’ye kadar hem ihtiyaç, hem de borç kapatma kredinizi kullanabiliyorsunuz. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilere en yakın banka şubesi, sizlere hızlı bir şekilde işlem yapmaktadır.

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi gerekiyor. Akbank hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden, Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. başvuru yapmak isteyen kişiler, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kampanyalardan faydalanmak için aynı gün içinde hesaplarına hızlı bir şekilde ödemeler yatırmaktadır. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere aynı gün içinde destek ödemeleri verilmektedir. Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan kişilere şartlar dahilinde hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.